ALMANCA ALIŞTIRMA KİTAPLARI

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Almanca A1 Seti
-3%

Hueber

709,0TL

729,0TL

Vergiler Dahil: 709,0TL

Almanca A1 Seti, Menschen A1.1 ve A1.2 seviyelerinde Kursbuch, Arbeitsbuch, DVD-ROM,DAS Tolle Deutschheft, Langenscheidt Almanca Türkçe Sözlük (Cep Boy) içerir.Sözlük set fiyatına dahil değildir. Hediye olarak gönderilmektedir.Almanca öğrenmeye başlayanlar için mükemmel bir eğitim setiSiparişiniz il..

Almanca Başlangıç Seti
-5%

Hueber

398,0TL

418,0TL

Vergiler Dahil: 398,0TL

Almanca Başlangıç Seti, Menschen A1.1 Kursbuch, Arbeitsbuch, DVD-ROM, DAS Tolle Deutschheft,Langenscheidt Almanca Türkçe Sözlük (Cep Boy) ve Vokabelheft içerir.Vokabelheft set fiyatına dahil değildir. Hediye olarak gönderilmektedir.Almanca öğrenmeye başlayanlar için mükemmel bir eğitim setiSiparişin..

Lernbrücke

134,9TL

Vergiler Dahil: 134,9TL

Lernbrücke Türkçe-Almanca Sözcük Öğrenme KartlarıÇift dil seçeneği ile hazırlanan "TURKISCH TO GO” / "DEUTSCH TO GO” sözcük kartları ile Türkçe ve Almanca öğrenmek artık çok kolay!Hem Türkçe hem de Almanca’da en yaygın olarak kullanılan popüler ilk 1250 kelime ve gündelik hayat cümleleri bilimsel yö..

DAS Akademie

110,0TL

Vergiler Dahil: 110,0TL

Prüf dich ein in A2 Schule - Almanca A2 Schule Sınav Hazırlık Kitabı Açıklaması;Değerli Öğrenciler;Avrupa Ortak Dil Kriterleri çerçevesinde Almanca A2 Schule seviyesi için hazırlanan bu kitap telc Deutsch ve benzeri sınavlarda sizi başarıya ulaştıracak temel bilgi gereksinimlerinizi karşılamak için ..

Süper Almanca Çalışma Seti
-10%

DAS Akademie

790,0TL

880,0TL

Vergiler Dahil: 790,0TL

Süper Almanca Çalışma Seti şimdi %10 indirimli! Almanca öğrenmeye başlayanlar için inanılmaz bir çalışma seti!Almanca Çalışma Seti içerisinde şunlar bulunmaktadır:1) Lernbrücke Türkçe-Almanca Sözcük Öğrenme Kartları2) DAS Tolle Deutschheft Almanca Defteri3) Langenscheidt Türkçe-Almanca / Almanca-Tür..

DAS Akademie

35,0TL

Vergiler Dahil: 35,0TL

Uluslararası geçerli TELC sertifikalarını almak için girebileceğiniz TELC A1 JUNIOR sınavlarına özel olarak hazırlanmış ONLINE eğitim sistemi lisansıdır.LÜTFEN DİKKAT! Ürünü satın almadan önce lütfen alt kısımdaki detaylı açıklama metnini dikkatlice okuyunuz!Satın almak üzere olduğunuz ürü..

DAS Akademie

35,0TL

Vergiler Dahil: 35,0TL

Uluslararası geçerli TELC sertifikalarını almak için girebileceğiniz TELC A2 sınavlarına özel olarak hazırlanmış ONLINE eğitim sistemi lisansıdır.LÜTFEN DİKKAT! Ürünü satın almadan önce lütfen alt kısımdaki detaylı açıklama metnini dikkatlice okuyunuz ...Satın almak üzere olduğunuz ürün, s..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)