Can Yayınları

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Can Yayınları

11,0TL

Vergiler Hariç: 11,0TL

Hayvan Çiftliği Kitap AçıklamasıDistopik romanlarıyla ünlenen İngiliz Yazar George Orwell tarafından 1945 yılında yayımlanan Hayvan Çiftliği adlı roman, masalsı atmosferinin altında derin bir sistem eleştirisi barındırıyor. Fabl türünde kaleme alınan eser, yazarın 1984 adlı romanıyla birlikte en gen..

Can Yayınları

18,0TL

Vergiler Hariç: 18,0TL

Kırmızı Pazartesi Kitap AçıklamasıKolombiyalı büyük yazar Gabriel García Márquez'in 1981'de yayımlanan yedinci romanı Kırmızı Pazartesi, işleneceğini herkesin bildiği, engel olmak için kimsenin bir şey yapmadığı bir namus cinayetinin öyküsü. Hem Kolombiya'da, hem de yayımlandığı dünyanın dört bir ya..

Can Yayınları

9,5TL

Vergiler Hariç: 9,5TL

Küçük Prens Kitap Açıklaması"Hoşça git," dedi tilki. "Vereceğim sır çok basit: İnsan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçeğin mayası gözle görülmez." Küçük Prens unutmamak için tekrarladı: "Gerçeğin mayası gözle görülmez." (Tanıtım Bülteninden) Kitap Adı: Küçük PrensÇevirm..

Can Yayınları

50,0TL

Vergiler Hariç: 50,0TL

Savaşçı Kitap AçıklamasıSavaşçıİnsan yeni bir farkındalık edindiği her an, haliyle daha önceki yaşamında bunun eksikliğini neden hissetmediğini sorgular. Sonrasında ise bu derin düşünme hali, hayata gözlerini yeni açmışçasına bir aydınlık hissi ile devam eder.İnsanın özgür iradesine, yani “kendilik ..

Can Yayınları

25,0TL

Vergiler Hariç: 25,0TL

Şeker Portakalı Kitap AçıklamasıÇevresindeki yoksulluğa hayalleriyle meydan okuyan afacan Zezé, ailesi maddi imkânsızlıklar nedeniyle yeni bir eve taşındığı zaman orada karşılaştığı ilk canlıyı bir şeker portakalı fidanını arkadaş edinmeyi başarır. Bu fidan onun sırdaşı ve yoldaşı olacaktır.Brezilya..

Can Yayınları

26,5TL

Vergiler Hariç: 26,5TL

Simyacı Kitap AçıklamasıDünya edebiyatının fenomenleri arasında yer alan Simyacı, yayımlandığı günden bugüne pek çok hayata dokunmaya devam ediyor. Brezilyalı yazar Paulo Coelho tarafından 1988 yılında yayımlanan eser, Doğu ve Batı dünyasına aynı pencereden ışık tutuyor. Coelho’nun Mesnevi’deki bir ..

Can Yayınları

18,0TL

Vergiler Hariç: 18,0TL

Yabancı Kitap AçıklamasıYabancıTüm zamanların en tanınmış yazarlarından biri olan Albert Camus, en fazla ses getiren “Yabancı” adlı romanı ile okuyucularla buluşuyor. Camus’nün en fazla dile çevirilen ve tüm dünyada en çok satan kitabı olan “Yabancı”, bir yandan da okuyucuyu varoluşculuk akımıyla bu..

Can Yayınları

48,0TL

Vergiler Hariç: 48,0TL

Yüzyıllık Yalnızlık Kitap AçıklamasıNobel Ödüllü Kolombiyalı Yazar Gabriel Garcia Marquez’in Yüzyıllık Yalnızlık romanı, gerçeklik kavramına kattığı olağandışı boyutla, yayımlandığı 1967’den bugüne edebiyat dünyasındaki değerini korumaya devam ediyor. Marquez’in 1982 yılında Nobel Edebiyat Ödülü’nü ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)