HAKKIMIZDA

MEINMINTI

meinminti, DAS Akademie tarafından minticity.com interaktif eğitim portalı altında faliyet gösteren ve minticity.com' un sevimli maskotu "Minti" tarafından seçilen ürün ve hizmetlerin sunulduğu bir elektronik ticaret platformudur.

DAS AKADEMIE

DAS AKADEMIE, merkezinde Yabancı Dil Olarak Almanca Eğitim Programları olan, yabancı dil eğitimi, tercüme, yayıncılık ve danışmanlık hizmetleri sunan bir eğitim ve hizmet kurumudur. 1998 yılında Berlin / Almanya ve İzmir / Türkiye’ de eşzamanlı olarak faaliyete geçmiş ve o günden bu yana geçen süre içerisinde alanında bir dünya markası olmayı başarmıştır.

Yabancı Dil Olarak Almanca, Türkçe, İngilizce (DAS Berlin’ de) ve İspanyolca (DAS Berlin’ de) eğitimlerini Avrupa Birliği Dil Standartları doğrultusunda ve en yüksek kalitede düzenlemektedir. Almanya’ da dil eğitim kampları organize etmekte ve her yıl yüzlerce gence hayatları boyunca unutamayacakları bir eğitim ve kültür deneyimi yaşatmaktadır.

Masaüstü ve dijital yayıncılık konularında eşsiz çözümler üretmekte. Bu bağlamda; "Interaktif Almanca Eğitim Portalı: minticity.com" başta olmak üzere, mintiakademie.com adı altında online dil eğitim programları sunmaktadır.

Almanya’ da üniversite okumak isteyen gençlere yol gösteriyor, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bireysel danışmanlık hizmeti vermekte; profesyonel ve kurumsal tercüme hizmetleri sayesinde diller ve kültürler arasında bir köprü görevi görmektedir.

40’ ın üzerinde çalışanı, sınıf eğitimi verdiği 10.000’ in üzerinde kursiyeri, internet üzerinden eğitim alan 25.000’ in üzerinde katılımcısı, 1000 m2’ nin üzerinde eğitim alanı, DAS Akademie İzmir merkezinde yer alan kütüphanesi, düzenlediği dil kamplarına iştirak eden 500’ ün üzerinde katılımcısı, Almanya’ da üniversite eğitimi konusunda destek verdiği yüzlerce öğrenci ile yeniliklerin kurumu olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.