KİTAP

KİTAP

Meinminti Kitap kategorisi altında, Almanca öğreniminize faydalı olacak kaynak kitap ve diğer kitap hediye ürünlerini bulabilirsiniz. Meinminti.com ile Minti okulda, evde ders çalışırken ve Almanca öğrenirken de sizlere eşlik ediyor.  Okul yaşamınızda sürekli kullandığımız ürünleri Minti ile çok daha şık ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Özellikle DAS Tolle Deutschheft Almanca Defteri ile Almanca öğrenmek çok daha kolay oluyor! Arkadaşa hediye, doğum günü hediyesi ya da diğer özel günlerde hediyelik eşya ararken artık düşünmenize gerek yok. Almanca öğrenmelerini kolaylaştıracak kitap ve defterler ile hediye ürünleri seçmek artık çok daha kolay!

meinminti.com ile Minti'nin büyülü dünyası ve İnteraktif Almanca Eğitim Platformu Minticity her an yanınızda!

Alt Kategoriler

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 123 (14 Sayfa)

İş Bankası Kültür Yayınları

5,0TL

Vergiler Dahil: 5,0TL

Alice Harikalar Diyarında Kitap AçıklamasıHer şey elindeki saate bakıp hızlı hızlı yürüyen tuhaf giyimli bir tavşanla başladı. Tavşanın peşine takılan Alice, bir anda kendini fizik kurallarının çok da geçerli olmadığı garip bir dünyada buldu. Yediği ya da içtiği her şey kızcağızı ya küçücük yapıyor ..

Almanca A1 Seti
-4%

Hueber

531,0TL

551,0TL

Vergiler Dahil: 531,0TL

Almanca A1 Seti, Menschen A1.1 ve A1.2 seviyelerinde Kursbuch, Arbeitsbuch, DVD-ROM,DAS Tolle Deutschheft, Langenscheidt Almanca Türkçe Sözlük (Cep Boy) içerir.Sözlük set fiyatına dahil değildir. Hediye olarak gönderilmektedir.Almanca öğrenmeye başlayanlar için mükemmel bir eğitim setiSiparişiniz il..

Almanca Başlangıç Seti
-3%

Hueber

299,9TL

310,0TL

Vergiler Dahil: 299,9TL

Almanca Başlangıç Seti, Menschen A1.1 Kursbuch, Arbeitsbuch, DVD-ROM, DAS Tolle Deutschheft,Langenscheidt Almanca Türkçe Sözlük (Cep Boy) ve Vokabelheft içerir.Vokabelheft set fiyatına dahil değildir. Hediye olarak gönderilmektedir.Almanca öğrenmeye başlayanlar için mükemmel bir eğitim setiSiparişin..

İş Bankası Kültür Yayınları

5,0TL

Vergiler Dahil: 5,0TL

Babalar ve Oğullar-Kısaltılmış Metin Kitap AçıklamasıÜniversiteden başarıyla mezun olan Arkadiy, babasının çiftliğine dönerken yanında arkadaşı Bazarov’u da götürür. İki delikanlı da ilerici fikirleri olduğunu ve kendi yollarının dünyayı daha güzel bir yer haline getireceğini düşünmektedir. Gençleri..

İş Bankası Kültür Yayınları

5,0TL

Vergiler Dahil: 5,0TL

Balonla Beş Hafta-Kısaltılmış Metin Kitap AçıklamasıKraliyet Coğrafya Derneği’nin 14 Ocak 1862 tarihindeki toplantısında yapılan açıklama, bilim dünyasında büyük bir heyecan dalgası yarattı. Doktor Fergusson, Afrika kıtasını boydan boya geçmeyi planlıyordu. Tabii bu, pek de yeni bir fikir değildi. O..

İthaki Yayınları

42,0TL

Vergiler Dahil: 42,0TL

NPR, Washington Post, Buzzfeed, People, Time, Amazon, Entertainment Weekly, Bustle ve Newsweek’e göre Yılın En İyi KitabıGoodreads okurlarına göre 2018’in En İyi Fantastik Kitabı“Bu dikkat çekici hikâye sizi, Kirke’nin yaptığı bir büyü gibi etkisi altına alacak.”- Mary Doria Russell, Serçe’nin yazar..

Hueber

242,0TL

Vergiler Dahil: 242,0TL

Beste Freunde A2.1 Kursbuch, Arbeitsbuch ve DVD-ROM içerir.Arbeitsbuch'un CD içeriği DVD içerisinde yer almaktadır.Siparişiniz ile ilgili olarak iletmek istediğiniz tüm hususları, ödeme adımında yer alan "Açıklama" bölümüne yazarak bize iletebilirsiniz.Meinminti.com üzerinde belirtilen tüm fiyatlara..

Beste Freunde A2.1 Kursbuch ve Arbeitsbuch + DAS T...
-7%

Hueber

267,0TL

287,0TL

Vergiler Dahil: 267,0TL

Beste Freunde A2.1 Kursbuch, Arbeitsbuch, DVD-ROM ve DAS Tolle Deutschheft içerir.Arbeitsbuch'un CD içeriği DVD içerisinde yer almaktadır.DAS Akademie tarafından üretilmiş DAS Tolle Deutschheft, Almanca öğrenmek için eşsiz bir çözüm.Almanca öğrenimi için özel olarak tasarlanmış bölümler ve iç dizayn..

Hueber

264,0TL

Vergiler Dahil: 264,0TL

Beste Freunde A2.1 Kursbuch, Arbeitsbuch, DVD-ROM ve Langenscheidt Almanca Sözlük içerir.Arbeitsbuch'un CD içeriği DVD içerisinde yer almaktadır.Langenscheidt Almanca SözlükSayfa Sayısı: 448Baskı Yılı: 1993Dili: Türkçe-AlmancaYayınevi: Altın KitaplarBoyut: Cep BoyutuSiparişiniz ile ilgili olara..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 123 (14 Sayfa)