TELC SINAVLARI

TELC SINAVLARI

Açılımı “The European Language Certificates” olan ve merkezi Frankfurt am Main’da bulunan TELC Gmbh 11 farklı dilde yabancı dil sertifikası vermeye yetkili bir kurumdur. DAS Akademie olarak 2009 yılından itibaren, halen sürdürmekte olduğumuz TELC Yetkili Sınav Merkezi olarak İzmir'deki kurs merkezimizde TELC sınavlarını gerçekleştirmekteyiz. CEFR’ in A1-A2-B1-B2-C1-C2 seviyelerinde çocuklara, yetişkinlere, öğrencilere, çalışanlara yönelik olmak üzere ayrı gruplara yönelik sınavlar sunuyoruz.

CEFR uyumlu sınavların en önemli özelliği iletişim odaklıdır. Çünkü CEFR’ in amacı yabancı dili günlük hayatta aktif olarak kullanabilmektir. Sınavlar bu nedenle yazılı ve sözlü olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Yazılı sınavı dinleme, okuma ve yazma becerilerini içerir. Yazılı sınavdan hemen sonra, seviyesine göre farklılık göstererek bir ön hazırlık devresi olması veya olmaması ile birlikte sözlü sınav yapılır. Her iki bölümü de bir gün içerisinde uygulamaktayız.

TELC Sınavları hakkında daha detaylı bilgi almak için DAS Akademie ile iletişime geçebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)

DAS Akademie

495,0TL

Vergiler Dahil: 495,0TL

Bu ürünü satın alarak A1 JUNIOR TELC sınavına kayıt hakkı kazanmaktasınız. Diğer seviyelerden sınava girecekseniz lütfen ilgili ürünü satın alınız.A1 Junior TELC sınavı okul eğitimi sırasında, yaklaşık iki yıl boyunca haftada iki saat Almanca dersi görmüş olan 11-12 yaş civarı ço..

DAS Akademie

35,0TL

Vergiler Dahil: 35,0TL

Uluslararası geçerli TELC sertifikalarını almak için girebileceğiniz TELC A1 JUNIOR sınavlarına özel olarak hazırlanmış ONLINE eğitim sistemi lisansıdır.LÜTFEN DİKKAT! Ürünü satın almadan önce lütfen alt kısımdaki detaylı açıklama metnini dikkatlice okuyunuz!Satın almak üzere olduğunuz ürü..

DAS Akademie

936,0TL

Vergiler Dahil: 936,0TL

Bu ürünü satın alarak A1 START DEUTSCH TELC sınavına kayıt hakkı kazanmaktasınız. Diğer seviyelerden sınava girecekseniz lütfen ilgili ürünü satın alınız.A1 Start Deutsch TELC sınavı, yaklaşık 100 – 150 saat ders almış olan katılımcılara yönelik bir sınavdır. Sınavda başarılı olm..

DAS Akademie

495,0TL

Vergiler Dahil: 495,0TL

Bu ürünü satın alarak A2 SCHULE TELC sınavına kayıt hakkı kazanmaktasınız. Diğer seviyelerden sınava girecekseniz lütfen ilgili ürünü satın alınız.A2 Schule TELC sınavı 12 ila 16 yaş arasındaki öğrenciler için hazırlanmıştır. Yaklaşık 300 – 400 ders saati arası, yabancı dil olarak Alm..

DAS Akademie

936,0TL

Vergiler Dahil: 936,0TL

Bu ürünü satın alarak A2 TELC sınavına kayıt hakkı kazanmaktasınız. Diğer seviyelerden sınava girecekseniz lütfen ilgili ürünü satın alınız.A2 TELC sınavı Yaklaşık 250 – 300 saat Almanca dersi görmüş olan katılımcılara ve tüm yaş gruplarına uygun olan genel dil sınavıdır. Sınavda başa..

DAS Akademie

35,0TL

Vergiler Dahil: 35,0TL

Uluslararası geçerli TELC sertifikalarını almak için girebileceğiniz TELC A2 sınavlarına özel olarak hazırlanmış ONLINE eğitim sistemi lisansıdır.LÜTFEN DİKKAT! Ürünü satın almadan önce lütfen alt kısımdaki detaylı açıklama metnini dikkatlice okuyunuz ...Satın almak üzere olduğunuz ürün, s..

DAS Akademie

765,0TL

Vergiler Dahil: 765,0TL

Bu ürünü satın alarak B1 JUGENDLICHE TELC sınavına kayıt hakkı kazanmaktasınız. Diğer seviyelerden sınava girecekseniz lütfen ilgili ürünü satın alınız.B1 Jugendliche TELC sınavı, Almanca temel dil bilgisine sahip öğrencilere uygun bir sınavdır. Burada genel dil bilgisi gençlere yönel..

DAS Akademie

1.430,0TL

Vergiler Dahil: 1.430,0TL

Bu ürünü satın alarak B1 TELC sınavına kayıt hakkı kazanmaktasınız. Diğer seviyelerden sınava girecekseniz lütfen ilgili ürünü satın alınız.B1 TELC Alman vatandaşlığına geçmek için gerekli olan dil bilgisi düzeyini belgeler. B1 düzeyinde sınavda başarılı olabilmek için günlük hayatını..

DAS Akademie

1.430,0TL

Vergiler Dahil: 1.430,0TL

Bu ürünü satın alarak B2 TELC sınavına kayıt hakkı kazanmaktasınız. Diğer seviyelerden sınava girecekseniz lütfen ilgili ürünü satın alınız.B2 TELC İleri düzeyde genel Almanca sınavıdır. Sınavda başarılı olmak için B2 düzeyinde kendinizi açık ve ayrıntılı bir biçimde ifade edebilmelis..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)