TÜRKÇE KİTAPLAR

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 24 (3 Sayfa)

İthaki Yayınları

42,0TL

Vergiler Dahil: 42,0TL

NPR, Washington Post, Buzzfeed, People, Time, Amazon, Entertainment Weekly, Bustle ve Newsweek’e göre Yılın En İyi KitabıGoodreads okurlarına göre 2018’in En İyi Fantastik Kitabı“Bu dikkat çekici hikâye sizi, Kirke’nin yaptığı bir büyü gibi etkisi altına alacak.”- Mary Doria Russell, Serçe’nin yazar..

Epsilon Yayınevi

40,0TL

Vergiler Dahil: 40,0TL

Bülbülü Öldürmek Kitap Açıklaması“İstediğin kadar saksağan vur vurabilirsen, ama uunutma, bülbülü öldürmek günahtır.”Tüm zamanların en sevilen hikâyelerinden biri olan, kırktan fazla dile çevrilen, Oscar ödüllü bir sinema filmi için temel oluşturan ve yirminci yüzyılın en iyi romanlardan biri seçile..

Ayrıntı Yayınları

45,0TL

Vergiler Dahil: 45,0TL

Camdaki Kız Kitap AçıklamasıCamdaki KızBir psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarından deneyimlediği yaşamlara yer verdiği romanlarını okuyucu ile buluşturmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Camdaki Kız kitabı da hikayesiyle, sizi alıp derin düşüncelere daldıracak türden bir roman.Çocu..

Yapı Kredi Yayınları

25,0TL

Vergiler Dahil: 25,0TL

Çavdar Tarlasında Çocuklar Kitap AçıklamasıÇavdar Tarlasında Çocuklar1951 yılında basılan kitap, Salinger’in ilk ve tek romanıdır. Çıktığı andan bu yana ilgi gören roman, ergenlik dönemindeki bir çocuğun dünyayı algılayış biçimini bize anlatırken, yetişkinlerin düzenine karşı olan isyanını da başarı..

İş Bankası Kültür Yayınları

6,0TL

Vergiler Dahil: 6,0TL

Dönüşüm Kitap Açıklamasıİlk kez 1915'te "Die Weissen Blaetter" adlı aylık dergide yayımlanan Dönüşüm, Kafka'nın en uzun ve en tanınmış öyküsüdür ve yayımlanmasının üzerinden nerdeyse bir asır geçmesine rağmen hâlâ tüm dünyada en çok okunan kitaplar arasındadır.17 Ekim 1912'de Felice Bauer'e gönderdi..

Sel Yayıncılık

20,0TL

Vergiler Dahil: 20,0TL

Fareler ve İnsanlarNobel ödüllü yazar John Steinbeck’in ilk kez 1937 yılında yayınlanan eseri; çiftlikten çiftliğe dolaşarak çalışan iki yakın arkadaşın başından geçen maceraları ve onların hayallerine sıkı sıkıya olan bağlılığını konu ediniyor. Kendisi de bir dönem gezici çiftlik işçiliği yapmış ol..

Can Yayınları

11,0TL

Vergiler Dahil: 11,0TL

Hayvan Çiftliği Kitap AçıklamasıDistopik romanlarıyla ünlenen İngiliz Yazar George Orwell tarafından 1945 yılında yayımlanan Hayvan Çiftliği adlı roman, masalsı atmosferinin altında derin bir sistem eleştirisi barındırıyor. Fabl türünde kaleme alınan eser, yazarın 1984 adlı romanıyla birlikte en gen..

Remzi Kitabevi

32,0TL

Vergiler Dahil: 32,0TL

İçimizdeki Çocuk Kitap Açıklaması... 'İçimizdeki Çocuk', yaşamımıza yön veren güçlü bir varlıktır. İçimizdeki Çocuk ve İçimizdeki Ana-Baba, duygu, düşünüş ve davranışlarımızı sürekli yönlendirdiği halde, çoğu kez onların varlığından bile haberdar olmayız.Bu kitap, içinde yetiştiğiniz ailenin ve yakı..

Metis Yayınları

30,0TL

Vergiler Dahil: 30,0TL

İnsan Olmak Kitap Açıklamasıİlk kez yayımlandığı 1983'ten günümüze defalarca baskı yapmış ve okurla kurduğu yapıcı ilişkiyi kanıtlamış olan bu kitabında Engin Geçtan insan olmanın ikilemini şöyle anlatır: "Çağdaş toplumlar kendine özgü bir olguyu da birlikte getirmiştir. İnsan eskisinden çok daha fa..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 24 (3 Sayfa)